Prawo Siewu i Żniwa

„Co zasiejecie, to i zbierzecie” mówił Jezus. Nie da się inaczej. Wszyscy jesteśmy zamknięci na jednym podwórku. To co z Siebie dajesz zawsze do Ciebie wraca. Zawsze.

Uwaga! Dobro i zło zdefiniowane jest tutaj jako coś co wspiera Prawo Wolnego Wyboru, albo je niszczy. Jak kiedyś pisałem „Nie ma dobra i zła, lepszego, czy gorszego. Jest tylko jedna zasada przyczyny i skutku, siewu i żniwa. Co zasiejemy w tym, czy innym czasie rznąć będziemy musieli, gdy czas żniw przyjdzie.” Coś dla jednych będzie korzystne, zatem dobre, dla innych będzie niszczące. Żeby coś było obiektywnie Dobre musi wynikać z Serca, ale zawsze też będzie uderzać w to, co niszczy prawdziwą Wolność i Miłość.

Każdy uczynek: czyn, słowo i myśl niesie ze sobą konsekwencje. Dokłada się on po jednej, bądź drugiej stronie szali dobrego i złego. Jeśli wysyłasz dobre, pozytywne, budujące i wspierające Ciebie i innych uczynki, to takie właśnie do Ciebie wrócą. Jeśli pomagasz z wyrachowania, zatem oczekując coś w zamian, to dokłada się na stronę złego. Liczy się intencja.

PRZEZNACZENIE: Na co przeznaczasz swoje życie? Ludzi czy rzeczy? Miłość czy strach?

Jeśli ktoś całe życie niszczy, to po śmierci sam będzie niszczony. Dziś są już narzędzia by takim zagubionym pomóc po Sercu.

Niszczeni i niszczący podlegają temu samemu prawu.

Człowiek mocny sercem zbuduje Eden na Ziemi i wróci do Swego Domu po śmierci. Inaczej będzie tułał się jako zabłąkana dusza po świecie zajętym i kontrolowanym przez ciemność. Nim wyczerpią się jej akumulatory i dokona ona swojego istnienia będzie cierpiała potworny głód życia. Tylko ktoś żywy z czystą intencją będzie mógł dać jej szansę.

Chcących niszczyć zło wspiera. Tacy bez ciemności sami są słabi, a ciemność po śmierci się o nich upomni. Ratujcie tych, których się da. Przede wszystkim jednak ratujcie Siebie. Budujcie się w Mocy Serca i Miłości. Walczcie o niestracone jeszcze człowieczeństwo. Czas tego życia się skończy, a dalej pójdą tylko prawdziwi ludzie. I nikt nie może za Ciebie nic zrobić. NIKT.

Jak Tu szczerze żyć kiedy umysł i psychika rządzą człowiekiem?
– Nie dać się rządzić. Na początku trudno jest się wyrwać z klatki umysłu i łańcucha psychiki. Trudno, bo Ci, którzy nie chcą nad sobą pracować będą chcieli wrócić Cię do szeregu. Zwłaszcza najbliżsi. Trzeba rozumieć i kochać wszystko i wszystkich. Wtedy to wszystko wesprze Cię choćby ich właściciel był Ci przeciwny.

Jeśli starasz się być dobrym, ale sytuacja Cię przytłacza i większość czasu spędzasz w niskich myślach i emocjach, to jak wygląda pole Twoich siewów? Kilka stłamszonych kłosów wśród chwastów i ugoru. Możesz to zmienić! Na początku jest trudno, ale skoro tu jesteś, skoro czytasz ten tekst, to możesz. Ktoś dał Ci szansę na to życie, ktoś uwierzył w Ciebie. Nie szukaj już wymówek! Nawet na siłę myśl i zachowuj się jak człowiek. Nie daj się przy tym krzywdzić, ale i nie krzywdź. I Ty uwierz w Siebie!

Zacznij od Nowa puki jeszcze możesz

Kiedy już się posprzątasz, kiedy poradzisz Sobie z myślami i emocjami i wyzbędziesz się blokad, to będziesz wolny nawet w takim świecie jak ten. Każdy uczynek jest dobry, albo zły. Nie ma szarości.

Kim Chcesz być? Czy możesz jeszcze się zmienić?

 

Wasz P