Do Ciebie ode mnie

Nożem można zrobić komuś krzywdę bądź przygotować posiłek. Można też skaleczyć palca krojąc cebulę. Człowiek Dobry wszystko, co nie jest tylko Złem obróci w Dobro, a przed Złem będzie Siebie i innych chronił.

20161104_201733.jpg
Palec Sam

Chciałoby się powiedzieć, że Nie ma tego Złego, co by na Dobre nie wyszło. Prawdą jest jednak, że Zło jest bardzo głęboko zakorzenione w tym Świecie. Wykorzystując ludzkie niedoskonałości niszczy go i kontroluje. Nakazało Wam wierzyć, że samo nie istnieje, a źródłem Cierpienia jest sam człowiek. To nie prawda. Fałszywe poczucie winy i zmyślone pojęcie grzechu to kajdany niszczące Człowieczeństwo.

20161104_152942.jpg
Jak Człowiek i Pan Drzew upadł, bo coś było silniejszego. Obwiniasz go, czy niewidzialny wiatr, co nim porusza?

Jeśli ktoś wierzy, że Bóg pragnie ludzkiego Cierpienia, to mam do tego kogoś pytanie: Jakiemu Bogu służysz? Bóg Ojciec nie potrzebuje sługów, ale Przyjaciół.

Nie wierzysz w Boga? Może nie wierzysz w idee o nazwie „Bóg”, bo coś wypaczyło Ci Jego obraz… Może powiedziano Ci, że w Tobie Go nie ma, że musisz coś kupić, przeczytać, wyrecytować albo gdzieś iść, by Go doświadczyć… A może… wystarczy otworzyć…

20161101_122130.jpg
Niebo i Ziemia. Raj czy jeszcze Piecze?

Świątynię Ludzkiego Serca. Może warto przestać wierzyć, że ktoś inny za Ciebie zacznie pracować?

Pomogę też wszystkim tym, którzy nie uciekną przed Sobą. Pracy za nikogo nie wykonam, bo gdybym mógł, to ten ktoś nie miałby powodu Istnienia. Komu jest ze mną po Drodze z tym chętnie będę podróżował i… Niech prowadzą nas Czyste Serca…

Wilki – Czystego Serca

Wasz Przyjaciel