Cuda z Janem

Zbyszek w 2010 roku uratował mi życie, chociaż księża, leki, psychologia i rozmowa z dobrym człowiekiem były co najwyżej krótkim odpoczynkiem i ślepą nadzieją. Zbyszek pomógł mi od ręki. Dzięki jego pomocy i wskazówkom zamieszczonym na stronie nauczyłem się jak być szczęśliwym człowiekiem szanując przy tym innych. Co jednak najważniejsze wstałem z kolan i odbiłem się od dna niemocy. Ci, którzy z was znają moją historię trochę bliżej rozumieją przez co przeszedłem.

Każdy z nas ma kogoś, kto potrzebuje pomocy – Siebie i bliskich. Dziś możesz pomóc nie tylko sobie całkowicie bezinteresownie. Proszę poświęć kilka chwil, a dzięki Tobie Świat będzie lepszy choćby tylko ten Twój, ten kawałek…

Uwaga! Nagrania działają tylko jeśli ogląda się je na stronach autora, bądź jego kanale YT i wie, że dzięki niemu te działania są możliwe. Proszę pamiętać również, że działanie jest bezinteresowne i tylko wówczas będzie miało swą moc. Światło zła nie wesprze.

  • Dla osób nowych:

– Krótki wstęp
Cuda z Janem
Jak trafić do Nieba
Cuda – instrukcja obsługi
Rozświetlanie istoty ludzkiej – Rano i wieczorem + wyjaśnienie rozświetlania i sprężystości komórek
Uzdrawianie na odległość – wyjaśnienie

Proszę o dokładne zapoznanie się z powyższym materiałem!


  • Dla już zorientowanych, powracających po cuda:

Likwidowanie nawiedzeń – tylko na terenie Polski, w miejscach należących do nas, lub w których pomieszkujemy. Nie można sprzątać u kogoś – każdy ma prawo do własnych śmieci.

Modlitwa do Jezusa o uwolnienie z opętania i innych form energetycznego i duchowego ataku. Jeżeli nie działamy na Siebie to bezwzględnie musimy o takim działaniu poinformować daną osobę. Warto też wskazać na tę stronę. Nie można leczyć kogoś bez jego wiedzy.

Odbieranie Czarnej Mocy – powtarzać kilka razy co miesiąc do dwóch miesięcy. Działać tylko na Siebie i osoby, z którymi mamy bezpośredni kontakt i którzy nam osobiście szkodzą. Maksymalnie można blokować moc 6 osobom. Po 2 miesiącach można wymienić jedną z takich osób na inną.

Kasowanie religijnego i ezoterycznego oprogramowania – powtarzać z 5 razy co 2 miesiące

Kasowanie ezoterycznego oprogramowania

Ratowanie rodziny

Modlitwa za poczęte, nienarodzone jeszcze dziecko – maksymalnie 30 dzieci, które możesz pilotować. Jedno działanie, jedno dziecko. Powtarzać co 3 tygodnie.

Odprowadzanie dusz zmarłych – ratować wszystkich zmarłych bez względu na to gdzie jest teraz ich ciało fizyczne.

Żywa Woda – Zmiana DNA – Każdy robi dla Siebie. Trzymanie na znaku Oriin (obojętnie jakim, byle był w okręgu) naenergetyzowanej działaniem wody przedłuża w niej aktywność DNA z 2-3 dni do 12-13 dni. „Oriin” znajduje się w plikach do pobrania u Zbyszka. Pić 2-3 łyki 2 razy dziennie.

Uzdrawianie na odległość – Jeśli poza terenem Polski lub w trudnej sytuacji powiesić Oriin. Raz na tydzień. Częściej w cięższych przypadkach.

Transfering rzeczywistości Potęga uzdrawiania – Uzdrawianie przekazaną mocą.

Rozświetlanie komórek – Jeśli poza terenem Polski lub w trudnej sytuacji powiesić Oriin.

Masaż energetyczny – patrz Cuda z Janem

  1. Skupić się i włączyć Oriin (do 1 min) – Aktywizacja otoczki.
  2. Oczyma wyobraźni wyciągnąć Żywą Kulę z piersi – uruchomić Moc Serca
  3. Masuj, głaskaj tę Kulę – do 20 min

Medytacje z Jezusem / dla dzieci – patrz Cuda z Janem. Należy przesłuchać. Jeśli poza terenem Polski lub w trudnej sytuacji powiesić Oriin.

Na YouTube:

Pełny Ekran – przycisk [F] lub podwójny klik 2x[LewyPrzyciskMyszy] na ekranie odtwarzacza.
Powtórzenie Działania – przycisk [F5] odświeży stronę